PRZEWIŃ DO GÓRY


promocja friends1.a

 

Jeżeli chciałbyś się uczyć jeszcze taniej, przyprowadzić na nasze kursy znajomych, albo po prostu odkryłeś w sobie żyłkę biznesową, nasza promocja Friends jest właśnie dla Ciebie!

Friends to unikatowa oferta, dzięki której za każdą pozyskaną przez Ciebie osobę otrzymujesz od nas dodatkowy rabat na cały kurs językowy! Wystarczy, że Twoi znajomi powołają się na Ciebie w trakcie zapisu, a my automatycznie obniżymy Twoją opłatę.

Za mało powiadasz? Co powiesz więc na kurs całkowicie ZA DARMO?! Wystarczy, że zbierzesz grupę 10 osób, które nie były dotychczas naszymi klientami, a cały kurs dostaniesz od nas free! Zaś Twoi znajomi będą mogli się cieszyć nawet 7% rabatem na cały okres nauki. Jeżeli natomiast chciałbyś podzielić się swoim rabatem z przyjaciółmi, my rozdzielimy go proporcjonalnie pomiędzy pozyskane przez Ciebie osoby (np. jeżeli pozyskałeś 5 osób, każda z nich – podobnie jak ty – otrzymuje 6% rabatu).

 

 

PROMOCJA FRIENDS

Ilość pozyskanych osób

Twój rabat*

Rabat dla Twoich Przyjaciół

1

6 %

2 %

2

10 %

2 %

3

14 %

2 %

4

20 %

4 %

5

30 %

4 %

6

42 %

4 %

7

48 %

6 %

8

56 %

6 %

9

72 %

6 %

10 i więcej

100 % - KURS ZA DARMO!

8 %

 

W przypadku chęci otrzymania od nas materiałów promocyjnych (np. na zebranie rodziców, dla znajomych itp.), prosimy o kontakt telefoniczny.

 *Rabaty dotyczą grup standardowych, tj. 10 os. W pozostałych przypadkach obowiązuje rabat w wysokości 50% bazowego rabatu zgodnie z tabelą. Oferty i rabaty nie łączą się. Promocja nie łączy się z rabatem FB FAN.