PRZEWIŃ DO GÓRY


konwersacje copy

Masz barierę językową? Boisz się odezwać wtedy kiedy masz szansę? Konwersacje z języka angielskiego to program zajęć przygotowany specjalnie dla Ciebie! Profesjonalnie przygotowani lektorzy w miłej atmosferze wyposażą Cię w odpowiednią gramatykę, wzbogacą słownictwo o zwroty i wyrażenia z życia codziennego, aby pomóc Ci pokonać barierę językową i przezwyciężyć strach przed mówieniem.

Celem kursów konwersacyjnych jest:

- wyćwiczenie umiejętności płynnego komunikowania się w życiu codziennym oraz zawodowym, wygłaszania opinii, argumentowania, dyskusji,

- przełamanie bariery komunikacyjnej,

- poszerzenia zakresu słownictwa o zwroty i wyrażenia z życia codziennego,

- rozróżnienie stopnia formalności i formy wypowiedzi w zależności od sytuacji.

Na naszych konwersacjach nacisk kładziony jest nie tylko na przełamanie bariery komunikacyjnej, ale także poszerzenie zakresu słownictwa o zwroty i wyrażenia z życia codziennego oraz na rozróżnienie stopnia formalności i formy wypowiedzi w zależności od sytuacji. W trakcie zajęć wykorzystywane są materiały autentyczne: artykuły z prasy, Internetu, także fragmenty filmów, programów TV, reklam oraz gry i zabawy komunikacyjne zapewniające szybkie postępy w nauce.

Powiedz nam czego potrzebujesz a my zorganizujemy kurs uwzględniający Twoje indywidualne potrzeby i oczekiwania. Sam zdecydujesz o formule kursu - jego celu i tematyce, wskażesz częstotliwość spotkań oraz ich godziny, a my dobierzemy do prowadzenia zajęć lektora o odpowiednich umiejętnościach oraz ciekawej osobowości. Profesjonalnie przygotowany Indywidualny Program Rozwoju Językowego, zagwarantuje Ci 100% satysfakcję z naszej współpracy.

Z nami nareszcie zaczniesz mówić!

Zajęcia mogą odbywać się u Ciebie lub u nas. Dojazd do klienta na terenie Głuchołaz - GRATIS!

To TY decydujesz jak długie chcesz mieć zajęcia: 45 / 60 / 90 minutowe.

Jak zawsze oferujemy wszystkie poziomu nauczania (A1 – C2)!

Co zyskujesz dodatkowo:

- opiekę doświadczonego lektora,         

- Indywidualny Program Rozwoju Językowego czyli autorski program nauczania uwzględniający wszystkie Twoje wymagania,

- RAPORT O POSTĘPACH – czyli opisową ocenę semestralną,

-materiały pomocnicze do nauki gratis,

-certyfikat ukończenia kursu,

-darmowy dostęp do biblioteki obcojęzycznej/DVD.